niedziela, 20 października 2013

Keiko Kitagawa i jej włosy

Dawno mnie tu nie było, zdaję sobie z tego sprawę, jednak nagromadziły mi się nieprzyjemne sprawy i rodzinne, i osobiste... Tak wyszło.

W ramach oderwania od szarej rzeczywistości i cierpień związanych z pisaniem konpektu pracy licencjackiej, zaczełąm oglądać dramę Buzzer Beat. Znając siebie samą, konspekt i tak będę pisać dzień przed deadlinem. Niemniej jednak materiały regularnie zbieram, niestety jest ich jak na lekarstwo i długie godziny spędzam na samym szukaniu, nie mając żadnych rezultatów. 

Ale, wracając do Buzzer Beat. Pierwszy raz zdarzyła mi się sytuacja, że zachwyciły mnie i urzekły włosy jakiejś aktorki. O kim mowa? 

Keiko Kitagawa grająca w BB Riko Shirakawę:


źródło: www.nautiljon.com


Keiko ma piękne, długie, gładkie, lśniące i, co najważniejsze, zdrowo wyglądające włosy! Nie mogę oderwać oczu od tych włosów gdy oglądam dramę :)


źródło: www.protocolsnow.com


Oglądając enty odcinek, uświadomiłam sobie, że gdzieś ją już widziałam... Mały research na Filmwebie... I wiem :D Grała główną rolę w Paradise Kiss (który zresztą też polecam).


źródło: www.nautiljon.com
Ale! Keiko Kitagawa grała jeszcze w filmie Dear Friends, który jest wciąż na mojej liście do obejrzenia :)

źródło: www.crunchyroll.com

źródło: www.asianflixs.wordpress.com


I na koniec kilka zdjęć samej Keiko:
źródło: www.elangkelana.com

źródło: www.gogirlsgo.netźródło: www.gogirlsgo.net

Do takich włosów będę dążyć :) 


Miłej niedzieli życzę,
Marlen
2 komentarze:

 1. masz świetnego bloga wybraliśmy włąsnie ciebie! chcesz nawiązać współprace? Pierwsze 20 blogerek które zgłoszą sie do nas z chęcią współpracy otrzymają -20% nazawsze i 5 z nich darmowe bransoletki od nas!
  https://www.facebook.com/pages/Bransoletki-Kawaii/634789959905529?ref=hl
  o wiecej szczegółów zapytaj na fb:) Pozdrawiamy
  Bransoletki Kawaii

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście piękne, nie wiem czy przeglądasz bloga Azjatycki cukier, który jest m.in. o urodzie Azjatek;) polecam jakby co.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń